E Okul 8383 Nasıl Iptal Edilir?

E okuldan veliye SMS nasıl iptal edilir?

Nakil Bilgisi, Vb. E – okul sms aboneliğini iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken “ IPTAL ” yazıp 8383 ‘ e göndermek.

Meb nasıl iptal edilir?

MEB Mobil Bilgi Servisi aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL yazıp 8383’e gönderin.

8383 ücreti ne kadar?

Servisle ilgili bilgi alabilmek için YARDIM yazıp 8383 ‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz. MEB Mobil Bilgi Servisine abonelik vergiler dahil aylık 2,5 TL’dir. Sorgulama komutlarını kullanarak yapılacak sorgulamalarda 8383 kısa numarasına gönderilen her SMS vergiler dahil 1 TL olarak ücretlendirilir.

8383 ücretli mi?

Öğrenci bilgilerini mobil ortamdan SMS ile “otomatik” olarak alabilecekler. Servise üye olmak için: ÖĞRENCİ TC KİMLİK NUMARASINI yaz 8383 ‘e gönder. Servise üye olan ya da üye olmayan tüm kullanıcıların yapacakları her bir sorgulama için 1 TL ücretlendirme yapılır.

EBA mesajı nasıl iptal edilir?

Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EBA yazarak 5555’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

EBA mesajları nasıl iptal edilir?

Türk Telekom faturalı ve faturasız bütün bireysel abonelerine ücretsiz olarak sunulan eba kampanyasını katıldıktan sonra dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Türk Telekom eba paketini iptal etmek için ücretsiz olarak Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EBA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

You might be interested:  Sık sorulan: Okyanus Koleji Nasıl Bir Okul?

Türk Telekom EBA internet nasıl iptal edilir?

Kampanya 13 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya faydası kayıt tarihi itibariyle 12 ay boyunca geçerlidir. Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EBA yazarak 5555’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

8383 mesaj ne demek?

Bakanlık, ” 8383 Mobil Bilgi Servisi”ni hayata geçirdi. Servisle resmi ve özel okullardaki öğrencilerin e-okul sistemine girilen devamsızlık, sınav tarihleri, sınav sonuçları, karne notları, diploma notu, nakil ve okul kaydıyla ilgili veriler, kısa süre içinde mesajla velilere bildirilecek.

8383 kimin numarası?

Milli Eğitim Bakanlığı, ” 8383 Mobil Bilgi Servisi”ni hayata geçirdi. Servisle resmi ve özel okullardaki öğrencilerin e-okul sistemine girilen devamsızlık, sınav tarihleri, sınav sonuçları, karne notları, diploma notu, nakil ve okul kaydıyla ilgili veriler, kısa süre içinde mesajla velilere bildirilecek.

E okul ücretli midir?

Hayır EOkul tamamen ücretsiz olarak milli eğitim bakanlığı tarafından sağlanmaktadır.

Veli bilgilendirme sistemine nasıl kayıt olunur?

Kayıt yaptırmak için MEB’in hazırladığı “https://eokul.meb.gov.tr/” adresine giriş yapmak ve sağ tarafta ” Veli Bilgilendirme Sistemi ” başlığı altındaki istenen bilgileri doldurmak gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra T.C. Kimlik Numarası, Öğrenci Numarası ve güvenlik kodu isteniyor.

Mobil Bilgi Sistemi nedir?

Öğrencilerin ders notlarından devamsızlıklarına kadar birçok bilgi, velilere kısa mesajla gönderilecek. 1. MEB Mobil Bilgi Servisi Milli Eğitim Bakanlığı veri tabanında yer alan öğrenci bilgilerinin SMS yolu ile de takip edilebildiği bir servistir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *