Hızlı Cevap: Akü Okul Ne Zaman Açılıyor?

Akü ders kayıtları ne zaman?

1-Yaz Okulu kesin kayıtları 24-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Üniversitemiz öğrencileri ile ön kayıt yapan ve üniversitemiz dışından gelen öğrenciler 24. 07. 2021 – 30. 07. 2021 tarihleri arasında https://obs. aku. edu. tr/oibs/ogrenci/ web adresinden KESİN ders kayıtlarını yapmalıdırlar.

Akü yatay geçiş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kayıt dilekçesi için tıklayınız. Kayıt hakkı kazanan Yedek Adaylar 25.08.2021 saat 18.00’de AKÜ Eğitim Fakültesi Web sayfasından ilan edilecektir.

Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi ne zaman açılacak?

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 13.08.2020 tarihli açıklamasındaki, öğretime 1 Ekim 2020 tarihinden sonra başlanabileceği tavsiyesi üzerine Üniversitemiz Senatosu 18 Ağustos 2020 tarihinde toplanarak programlarımızın 5 Ekim 2020 tarihinde başlaması kararını almış ve 2020-2021 Akademik Takvimi güncellenerek web

Akü kayıt yenileme nasıl yapılır?

Öğrencilerimiz ders kayıtlarını internet üzerinden Öğrenci Bilgi Sistemlerine (OBIS) erişerek (http://obs. aku.edu.tr/oibs/ogrenci) yapacaklardır. 2020-2021 Bahar yarıyılı ders kayıtları ve kayıt yenileme işlemleri müfredat bazlı olarak gerçekleştirilecektir.

Aku harç ücretleri hangi bankaya yatırılacak?

Normal öğretime kayıt yaptıracak öğrenciler, katkı payı yatırmayacaktır. İkinci öğretimde ve uzaktan öğretimde öğrenim görecek öğrencilerimizin öğrenim ücretleri aşağıda belirtilmiş olup, en yakın Vakıfbank banka şubelerinden yatırılabilir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Okul Çantası Hangi Malzemelerden Yapılır?

Afyon üniversitesi açılacak mı?

Sevgili öğrencilerimiz, Kocatepe Üniversitesi olarak 2020-2021 sezonunun akademik takvimini yaptık ve ilan ettik. Buna göre 28 Eylül’de ders başı yapacağız. YÖK’ten gelen yazılara ve normalleşme rehberine göre yüzde 40 oranında uzaktan eğitim vereceğimiz dersleri de belirledik.

Afyon Kocatepe Üniversitesi harçları hangi bankaya yatırılacak?

Bankaya Harc yatırma işleminizi Vakıfbank Şubelerinden yapabilirsiniz. Kayıta gelmeden önce harç ücretinizi MUTLAKA yatırınız.

PAÜ yaz okulu ne zaman başlıyor?

Yaz okulu işleyişine ilişkin hususlar aşağıda açıklanmıştır. sayfasından ders kayıt işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Öğrenciler 05-07 Temmuz 2021 tarihleri arasında internet ortamında derslerini seçip, ders kayıtlarını yapacaklardır.

Akü yaz okulu ne kadar sürer?

e) Bir öğretim elemanı yaz okulunda en fazla dört (4) ders için görevlendirilebilir. f) Yaz okulu takvimi, 7 haftası eğitim-öğretim ve 1 haftası sınav olmak üzere 8 haftadan oluşur.

Üniversite yaz okulu parası nasıl yatırılır?

Ödenmesi gereken ücret, Ziraat Bankası ATM ve şubelerinden öğrenci numarası ile yatırılmalıdır. 2- Seçilen derslerin onayı, ücretlerinin ödendiği danışmanlar tarafından Otomasyondan (OBS) teyit edilerek, Yaz Okulu Yönetmeliği ve Senato Esasları dikkate alınarak yapılır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi hangi ilçede?

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyon kent merkezine bağlı Erenler Mahallesinde bulunur.

2021-2022 Yatay Geçiş Başvuruları Ne Zaman?

2021 – 2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Kurumlar Arası Yatay geçiş başvuruları 23 – 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında https://sis.sdu.edu.tr/oibs/hoa_app adresinden online olarak yapılacaktır.

Başarı durumuna göre yatay geçiş nedir?

Bir ikinci öğretimden sadece ikinci öğretim diploma programlarına geçiş yapılabilir. Ancak ikinci öğretim diploma programlarından başarı bakımından bulunduğu sınıfın ilk % 10’una girerek bir üst sınıfa geçen öğrenciler birinci öğretim diploma programlarına kontenjan dahilinde yatay geçiş yapabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *