Hızlı Cevap: Kadir Ezildi Hangi Okul Mezunu?

Kadir Ezildinin kardeşi kimdir?

TLC’de yayınlanan programla ünlenen Kadir Ezildi, Annesi ve Kardeşi Kerem Ezildi ile birlikte İstanbul Maltepe’de yaşamaktadır.

Kadir ezildi nin gerçek mesleği nedir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Kadir ezildi Kürt mü?

Temizlik Benim işim programını sunan Kadir Ezildi ‘dir. 26 yaşında olan Kadir Ezildi 19 Mart 1995 tarihinde dünyaya geldi. Kadir Ezildi ‘nin aslen Konyalı olduğu biliniyor. Aslen Konyalı olmasına karşın İstanbul’da yaşıyor.

Kadir ezildi Kürt mü Türk mü?

19 Mart 1995 yılında dünyaya gelen Kadir Ezildi, baba tarafı aslen Konyalı anne tarafı Bayburtlu’dur. İstanbul annesi ve erkek kardeşi ile yaşayan Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. Temizlik hastası olan Kadir Ezildi, TLC televizyonunda yayınlanan yarışma programı ile üne kavuştu.

Kadir Ezildinin annesinin adı nedir?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor.

You might be interested:  Soru: E Okul Hangi Sınıfa Düştüm?

Kadir ezildi nasıl keşfedildi?

Kadir Ezildi ‘nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir Ezildi, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaştı ve reklam filmlerinde yer aldı.

Kadir Ezildinin maaşı ne kadar?

Dolayısıyla yarışmadan aylık 30 bin, reklam gelirlerinden de aylık 85 bin lira kazandığı varsayılan Kadir Ezildi’nin aylık 115 bin liralık kazanca sahip olduğu söylenebilir.

Kadir ezildi temizlik hastası mı?

İstanbul’da bir hastanede depo sorumlusu olan Kadir Ezildi, annesi ve kardeşiyle yaşıyor. Kadir, obsesif temizlik hastası. Takıntılı temizlik özelliği olan 24 yaşındaki Kadir ‘iyi ki böyle bir hastalığım var’ diyor ve haftanın hemen hemen her günü temizlik yapıyor.

Fox Tv temizlik benim işim sunucusu kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. Anne tarafından Bayburt baba tarafından ise Konyalı olan Kadir Ezildi, FOX ekranlarının yeni yarışması Temizlik Benim İşim de sunucu olarak izleyici karşısına çıkıyor. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor.

Kadir ezildi sevgilisi var mı?

Kadir Ezildi, her ne kadar ekran karşısında ilişki durumundan söz etmekten kaçınsa da evli değildir. Kadir Ezildi ‘nin şu ana kadar sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımları ve yayın esnasındaki söylemleri dikkate alınırsa sevgilisinin de olmadığı söylenebilir.

Temizlikci Kadir nereli?

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR EZİLDİ KİMDİR? Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor.

Temizlik benim isim hangi deterjan kullanılır?

Temizlik Benim İşim programında kullanılan temizlik ürünleri, Marc, Kosla Vanish markaları kullanılıyor. Koltuk lekelerinin çıkarılması için Vanish Kosla Oxi Action kullanılıyor. Banyolardaki kireçlerin sökülmesi için yağ ve kireç sökücü olarak Marc Mutfak ve Marc Kireç Sökücü kullanılıyor.

You might be interested:  Özel Okul Ödemeleri Nasıl Olacak?

Temizlik benim işim dış ses kim?

Temizlik Benim İşim dış ses kim sorusu her programda merak ediliyor. Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında da Mikser olarak adlandırılan, Temizlik Benim İşim dış sesi Aydoğan Temel seslendirmektedir.

Temizlik benim işim bitti mi?

İşte detaylar. Temizlik Benim İşim yayından kaldırıldı. 5 yıldır FOX TV ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Temizlik Benim İşim yeni sezonda yayında olmayacak.

Temizlik benim isim yeni bolum ne zaman?

TEMİZLİK BENİM İŞİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Fenomen program yayıncı kuruluşun yayın akışı bilgilerine göre 5 Mart 2021 Cuma günü ekranda olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *