Hızlı Cevap: Okul Müdürü Nasıl Şikayet Edilir?

Okul Müdür Yardımcısı kime şikayet edilir?

tabi ki ilk amirin olan okul müdürüne. tabi ki ilk amirin olan okul müdürüne. gerekli cesaretin varsa yazılı olarak dilekçe ver. dilekçene cevap vermek zorunda.

Okulu şikayet etmek için nereye başvurulur?

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un talimatıyla, “MEBİM 147” hattı kaldırılarak yerine öğretmen, öğrenci ve veliler olmak üzere diğer vatandaşlara etkin ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi “444 0 632” telefon hattı kuruldu.

Milli Eğitime nasıl şikayet edilir?

MEB müşteri hizmetleri diye bir birim bulunmuyor. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi yani MEBİM, bir nevi MEB çağrı merkezi ya da MEB danışma hattı olarak hizmet veriyor. MEBİM’e ulaşmak için yapmanız gereken 444 0 632 (444 0 MEB) numaralı MEB numarasını aramaktır.

Şube müdürü nereye şikayet edilir?

ŞİKAYET NEREYE YAPILMALI? Amirin veya kurumun uyguladığı bir işlem için memur en yakın amirine (disiplin amiri olması şart değildir) başvurmalıdır. Bu şef de olabilir, şube müdürü de Ancak şef şikayet ediliyor ise şef atlanarak direkt şube müdürüne yazılı olarak başvurulmalıdır.

Öğrenci öğretmeni şikayet edebilir mi?

Milli Eğitim Bakanlığı onun yerine yeni bir şikayet hattı kurdu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada MEBİM Alo 147 Öğretmen Şikayet Hattı’nın yerinen MEBİM 444 0 632 hattının açıldığı belirtildi. Öğretmen, veli, öğrenciler ve eğitimle ilgili herkes bu hattı arayarak hizmet alabilir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Okul Spor Kulübü Derneği Nasıl Kurulur?

444 0 632 nedir?

444 0 632 numaralı telefon numarası MEBİM hattıdır.

Üniversitede hocaları nereye şikayet edilir?

Öğretim Elemanı Şikayetleri Akademik programlar hakkında verilen kararlardan haksız yere etkilendiğini düşünen bir öğretim elemanının yazılı olarak ilgili Fakülte Dekanlığı’na ya da Enstitü Direktörlüğü’ne şikayetini bildiren bir dilekçe vermesi gerekir.

Üniversite ile ilgili şikayetler nereye yapılır?

1)Resmi Şikayet /Dilekçe Sürecindeki Haklar Fakülte içindeki şikayetler resmi dilekçeyle direkt dekanlık makamına yapılmalıdır çünkü bölüm başkanı ve anabilim dalı başkanının bu minvalde icrai yetkileri yoktur. Bazen öğrenciler şikayetlerini dekanlık makamını atlayarak direkt rektörlüğe ya da YÖK’e yapıyorlar.

Milli Eğitimin numarası kaç?

Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğince yürütülen İletişim Merkezi hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam ediyor. İletişim Merkezine yurt içinden 444 0 632 kısa numarası ile ulaşılabilirken yurt dışından da +90 312 147 1122 numarası ile ulaşılabiliyor.

Milli Eğitime nasıl ulaşabilirim?

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ (MEBİM) Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi “444 0 632” (444 0 MEB) danışma hattı öğretmen odaklı hizmet verecek.

Sağlık bakanlığına şikayet nasıl yapılır?

Sağlık Hizmetleri ile ilgili her türlü şikayet için Sağlık Bakanlığı ”nın (SABİM) ALO 184 adlı hattı arayabilirsiniz. Başvuru Şekli: Postayla yapılan başvurular kabul edilmez. İlgili kişi şahsen başvurmak zorundadır.

Adliye çalışanları nereye şikayet edilir?

Valilik veya kaymakamlığa ya da mahkemeye yapılan ihbar veya şikayet, ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderilir (5271 S. K. m. 158).

Belediye ile ilgili şikayetler nereye yapılır?

Belediye Şikayet Birimleri / İletişim Numaraları İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı İletişim Adresleri Tel: 0312 418 14 83 Mail: [email protected] Adres İnönü Bulvarı No: 4 Bakanlıklar/ANKARA Bunun haricinde Belediyeleri şikayet edebileceğiniz merci olrak il valilikleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Okul Nakil Işlemleri Ne Zaman Yapılır?

Üst amir nasıl şikayet edilir?

– Şikayet başvurusunu, söz veya yazı ile en yakın amirinden ( şikâyet edilen amirler atlanarak) başlayarak ve silsile yoluyla yapmalıdır. – Şikâyet niteliğindeki hususlar, amirlere elektronik posta veya özel mesajlarla iletilmemelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *