Necati Şaşmaz Hangi Okul Mezunu?

Necati Şaşmaz şu an ne iş yapıyor?

Amerika’da 6 sene kalan Şaşmaz, çalışma ve oturma izni sağlayan yeşil kartı aldı. Askerliğini 1999 Gölcük Depremi’nden sonra bedelli olarak Kütahya’da 28 gün yaptı. 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyaret ve tatil için geldiği sırada geri dönüş için uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı.

Polat Alemdar hangi okul mezunu?

Böylece Mehmet Karahanlı’nın oğlu Efe Yakup Karahanlı, Ali Candan oldu. Ali Candan büyüyünce Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirerek bir diplomat oldu.

Polat Alemdar hangi köylü?

15 Aralık 1971 doğumlu oyuncu özellikle oynamış olduğu Polat Alemdar karakteri ile ününe ün katmayı başarmıştır. Kurtlar Vadisi ‘nin Polat Alemdar ‘ı Necati Şaşmaz 1.78 boyunda aslen Zaza’dır, Harputlu Elazığ doğumludur.

Nur Fettahoğlu ve Necati Şaşmaz neden ayrıldı?

“ Necati Şaşmaz ile Nur Fettahoğlu beraberlikleri boyunca defalarca ayrıldı ve sonunda geçen eylül ayında ‘Bu iş olmuyor, ilişkimizi tükettik’ diyerek ayrıldı. Ardından Necati Şaşmaz ekim ayında büyük hürmet ettiği aile dostu Ömer Lütfü Mete’nin yakınlarını Kurban Bayramı’nda ziyaret etti.

Polat alemdar nereli kaç yaşında?

Polat Alemdar olarak tanınan Necati Şaşmaz kaç yaşında? Necati Şaşmaz 15 aralık 1971’de Elazığ’da dünyaya geldi.

Necati Şaşmaz’ın abisi kim?

İkincisi; ‘EDHO’ başladığında yapımcısı ve senaristi olan Raci Şaşmaz ‘la Necati Şaşmaz, kavgalıydı, ama zamanla abi-kardeş barıştı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Mezun Olduğu Lise Dengi Okul Programı Ne Demek?

Polat aslında kim?

Polat Alemdar – Abdullah Çatlı

Polat Alemdar ne iş yapar?

Polat Alemdar, Türk devleti tarafından kurulmuş gizli bir örgütün iyi yetiştirilmiş bir ajanıdır. Yurtdışında gizli görevlere katılmıştır. Son 3 yılını Türkiye`deki mafyanın içine karışıp, mafyayı içerden çökertmeye çalışmakla geçişmiştir. Her tür silah kullanmada ve dövüş sanatında uzmanlaşmıştır.

Polat Alemdar kaç kez öldü?

83 Kez Vuruldu, 46 Kez Bıçaklandı Ama Hala Yaşıyor.

Polat Alemdar kim oynuyor?

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi /: Polat Alemdar kim oynuyor? Necati Şaşmaz kimin torunu? Abdülkadir Şaşmaz Sahil Şaşmaz /: Necati Şaşmaz kimin torunu? Necati Şaşmaz nerede doğdu? Harput, Türkiye

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *