Okuyucular soruyor: Cem Yılmaz Hangi Okul Mezunu?

Cem Yılmaz hangi bölüm okudu?

Aslen Sivaslı olan Cem Yılmaz, ilköğrenimini Mehmet Akif İlkokulunda tamamladı. Daha sonra Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulunu ve Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini tamamladı. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi Bölümünde tamamladı.

Cem Yılmaz ilkokulu nerede okudu?

Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Türk komedyen; oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen olan Cem Yılmaz, aslen Gürün, Sivaslıdır. İlköğrenimini Mehmet Âkif İlkokulunda tamamladı.

Cem Yılmaz kaç dil biliyor?

Hayatı Aslen Gürün, Sivaslıdır. Can Yılmaz, ünlü komedyen Cem Yılmaz ‘ın ağabeyidir. Annesi ev hanımı, babası ise elektrikli ev aletleri satan bir esnaf olan Can Yılmaz çok uzun zamandır metin yazarlığı yapmaktadır.

Cem Yılmaz nerede doğdu?

Cem Yılmaz 1.70 metre boyunda, 84 kilo ve boğa burcudur.

Cem yılmaz yabancı dil biliyor mu?

Yılmaz, çok iyi derecede Fransızca da biliyor. Her iki dilde de simültane çeviri yapma konusunda uzman.

Cem Yılmaz kaç yıl askerlik yaptı?

2001 yılında Cem Yılmaz askerliğini Ankara Mamak Muhabere Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda ve 18 ay olarak yapmıştır.

Cem Yılmaz kaç tane stand up gösterisi var?

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan dört ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası iş birliği ile özel konserler kapsamında orkestraya iki kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir

You might be interested:  Hızlı Cevap: Okul Servisi Yapmak Için Ne Gerekli?

Cem Yılmaz babası kimdir?

Arif Yılmaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *