Sık sorulan: Cübbeli Ahmet Hoca Hangi Okul Mezunu?

Cubbeli Ahmet Hoca ne mezunu?

Nakşibendi Tarikatı’nın İsmailağa Kolu olarak bilinen dergâhında hâlen liderlik konumunda olan Mahmut Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa Camii’nde medrese eğitimine devam etti.

Cübbeli Ahmet Hoca kaç tane eşi var?

Ahmet Mahmut Ünlü’nün iki eşi ve sekiz çocuğu vardır.

Cübbeli Ahmet Hocanın oğlu kimdir?

Aslen Giresunlu olan Cübbeli Ahmet Hoca ‘nın Hazinedaroğulları unvanı ile bilinen ataları 18. asırda bugünkü Özbekistan sınırlarının içinde bulunan Buhara şehrinden göç etmişler.

Cübbeli Ahmet Hoca kayınpederi kimdir?

İsmail Ağa Cemaati’nden Cübbeli Ahmet Hoca Olarak Bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün Kayınpederi Mustafa Akbulut, Hayatını Kaybetti. Akbulut, Adapazarı’nda Düzenlenen Törenle Toprağa Verilirken, Cübbeli Ahmet Hoca İse Cenazeye Son Anda Yetişti.

Cübbeli Ahmet Hoca kaç çocuğu var?

Cübbeli Ahmet Hoca ‘nın Aylık Geliri 80 Bin TL.

Cübbeli Ahmet Hocanın evi nerede?

“ Cübbeli Hoca’nın orada evi yok. Biliyorsunuz kendisi Acarkent’te oturuyor.

Ahmet Mahmut Ünlü Hangi cemaatten?

Ahmet Mahmut Ünlü (d. 27 Şubat[2] 1965, Fatih, İstanbul), halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Türk vaiz ve hafız. İstanbul’un Fatih ilçesi Çarşamba semtinde bulunan İsmailağa Cemaati’nin önde gelenlerindendir.

Lalegul kime ait?

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Lalegül Yayın Grubu, yeni televizyon kanalını kurarak yayın hayatına başladı. ” Lâlegül TV” adını taşıyan kanalda Türkiye’nin önde gelen alimlerinin sohbet ve vaazlarının yayınlanacağı belirtildi. Kanal, Cübbeli Ahmet Hoca’nın okuduğu Fetih Sûresi görüntüleri ile yayına başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *