Sık sorulan: Özel Okul Öğretmen Kimlik Kartı Nasıl Alınır?

Öğretmenevi kimlik kartı nasıl alınır?

Üye Yakınları 1 Fotoğraf Ve Nüfus Cüzdan Fotokopisini Müracaat Sırasında Vermelidir. Bandrol Uygulaması Kaldırılmış Olup, Öğretmen Evi Kartı Çıkarmak İsteyen Üyelerimiz Kart Başına 5,00 TL Ödemek Kaydıyla Kart Çıkartabilirler.

Personel kimlik kartı nasıl alınır?

Personel Kimlik Kartı almak isteyen personel, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp, çalıştığı okul/kurum müdürlüğüne başvuracaktır. Okul/kurum müdürlüğü, belgeleri tarayıp üst yazıyla birlikte Müdürlüğümüze, Doküman Yönetim Sistemi (DYS) üzerinden gönderecektir.

Ücretli öğretmen kimlik kartı alabilir mi?

9) Ücretli öğretmenin MEBBİS’te kayıtları yoktur ve öğretmen kimlik kartları da yoktur. Dolayısıyla öğretmenlerin yararlandığı haklardan faydalanma şansları da bulunmamaktadır. 12) Sınıf öğretmenliği veya sosyal kulüplerde görev alan ücretli öğretmenlere ayrıca bir ücret ödenmemektedir.

Öğretmenevi kimlik kartı kimlere verilir?

Bakanlığımız çalışanları ve emeklileri, Sağlık Bakanlığı ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu çalışanları, emeklileri ve bunların birinci derece yakınları, bir defaya mahsus olmak üzere, “öğretmen tanıtım kartı ” alarak ülkemizdeki bütün öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüklerinden indirimli statüde

Indirimli öğretmen kartı nereden alınır?

istanbulkart ücretini Başvuru Merkezi’ne geldiğinizde nakit olarak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Öğretmenler talep edilen belgeleri ve kart ücretini Başvuru Merkezleri’ne ileterek başvurularını gerçekleştirirler. Belgelerini teslim ettikten sonra belirlenen süre içerisinde kartlarını teslim alırlar.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Okul Şubat Tatili Ne Zaman?

Öğretmen Evi Düğün indiriminden kimler yararlanabilir?

Eğitim çalışanları, öğrenciler ve indirime konu olan diğer kişi ve guruplar, durumunu gösteren resmi belge (öğrenci belgesi, emekli kartı, görev belgesi vs) ibraz etmeleri durumunda Öğretmenevi hizmetlerinde indirimli olarak faydalanabilmektedir.

Sağlıkçı kimlik kartı nasıl alınır?

Sağlık Sınıfı Personellerine “Sağlık Çalışanı Kartı ”

  1. https://bireysel.istanbulkart.
  2. Menüden istanbulkart Almak İstiyorum’u seçin ve Sağlık Çalışanı Kartını seçin.
  3. Başvuru Formunu Doldurma;
  4. Kart Ücretini Yatırma;
  5. Başvuru Takip;
  6. Kartı Teslim Alma;

MEB öğretmen kimlik kartı nasıl alınır?

Her türlü başvuruda olduğu gibi öncelikle kendi kurumunuza dilekçe ile başvurmanız gerek. İlgili dilekçeye MEBBİS>Kişisel Bilgiler Modülü>Kimlik Kartı Dilekçe Raporu bölümünden ilgili alanları doldurarak ulaşabilirsiniz. MEBBİS>Kişisel Bilgiler Modülüne girilir. Kimlik Kartı Dilekçe Raporu sekmesine tıklanır.

Personel kimlik kartı kaybolunca ne yapılır?

Kartınız çipli ve kurumunuza ile şubelerine bu kartla giriş yapılabiliyorsa hemen bağlı bulunduğunuz kurumla irtibata geçip kartınızı bloke veya iptal ettirmelisiniz.

Ücretli öğretmen Mebbise girebilir mi?

MEBBİS üzerinde girişi yapılan ücretli öğretmenler doğrudan e-Okul sisteminde görünecek ve Ders Öğretmenleri ekranında derse atanabilecektir. İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ” MEBBİS > Ücretli Öğretmen Görevlendirme” modülü üzerinde yetkilendirilmişlerdir.

Ücretli öğretmenler indirimli otobus kartı alabilir mi?

ÖĞRETMEN KARTI. Örgün eğitim kurumlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu uyarınca kadrolu olarak çalışan eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfı personeli toplu ulaşım araçlarından indirimli olarak yararlanır.

Ücretli öğretmen Mebbise nasıl girer?

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLER EBA’YA NASIL GİRİŞ YAPACAK? Öğretmenler öncelikle okul idaresinden e-Okul kullanıcı adı ve şifresi almaları gerekmektedir. EBA’da sağ üst köşede “Giriş” seçeneğine tıklanacak. Ardından karşınıza gelen seçeneklerden ” MEBBİS Bilgileri İle Giriş” seçeneği tıklanacaktır.

Öğretmenevi kartı nedir?

Tüm Kamu Çalışanları, Üniversiteler ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel okul ve kursların çalışanları, eşleri, emeklileri ile alt soy ve üst soyları bir defaya mahsus olmak üzere ” Öğretmenevi Tanıtım Kartı ” alarak ülkemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının tasarrufunda bulunan eğitim ve dinlenme tesisi,

You might be interested:  Okullar Ne Zaman Açılıyo?

Öğretmen çocuğu Öğretmenevinde kalabilir mi?

Peki Öğretmenevlerinde kimler kalabiliyor? Öğretmenevlerinde, sadece üye öğretmen ve eğitimcilerle yakınları değil, aynı zamanda kamu kurumlarında çalışanlar ve kamu kurumlarından emekli personeller ile normal sivil vatandaşlar da konaklama ve lokal hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *