Soru: Mektebim Nasıl Bir Okul?

Mektebim Koleji batıyor mu?

2011 yılında Ümit Kalko tarafından kurulan ve 2018 yılında Sancak Group bünyesine geçen Mektebim Koleji, sektörden çekilme kararı aldı.

Mektebim kime ait?

Mektebim Okulları’nın kurucusu Ümit Kalko’dur.

Silivri Mektebim satıldı mı?

Özel Silivri Mektebim Okulları el değiştirdi. 2013 yılında iş insanı Ümit Kalko’nun öncülüğünde ilk şubesini Silivri ‘de açan Mektebim Okulları daha sonra Sancak Grup tarafından satın alınmıştı.

Mektebimin kaç kampüsü var?

204 okul 65 kampüsü bulunan Mektebim Okulları yeni yatırımlara odaklandı.

Mektebim satıldı mı?

Hürriyet’ten Dinçer Gökçe’nin haberine göre; önemli bir bölümü Marmara Bölgesi’nde yoğunlaşan 30 koleji bulunan Mektebim Okulları’nı yeni bir ortak aldı. Şirketin ( Mektebim Eğitim Kurumları Ticaret A.Ş.) yüzde 19,5 hissesi geçtiğimiz nisan ayında Saudi Economic and Development Company’e (SEDCO) satılmıştı.

Mektebim Okulları satıldı mi?

2013’te ilk şubesini Silivri’de açan Mektebim Okulları daha sonra Sancak Grup tarafından satın alınmıştı. Sancak Grup’un eğitim sektöründen çekilmesiyle birlikte Mektebim Okulları bir kez daha el değiştirdi.

Yalova Mektebim Koleji kapandı mı?

Uğur Okulları, Mektebim ‘in İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon ve Yalova ‘daki 5 kampüsünü satın almış durumda.

Bursa Mektebim Koleji kapandı mı?

Bursa eğitiminde ilk büyük fire gerçekleşti. Özlüce’de devasa bir yerleşkede faaliyet gösteren Mektebim Bursa ‘daki okulllarını kapatma kararı aldı. Türkiye genelinde pek çok şehirde faaliyet gösteren Mektebim okulları artık Bursa ‘da olmayacak.

You might be interested:  E Okul Not Nasıl Girilir?

Mektebim Okulları neden kapandı?

Pandemi nedeniyle uzaktan eğitime geçen eğitim sektörü zor günler geçiriyor. Salgın nedeniyle dar boğaza giren 14 ilde 38 kampüsü bulunan Mektebim Koleji kapanıyor.

Mektebim Kolejini kim satın aldı?

Mektebim Okulları’na yeni ortak geldi. Geçtiğimiz nisan ayında yüzde 20’ye yakın hissesi Suudi SEDCO’ya satılan şirketin yeni ortağı Haydar Sancak’ın başında bulunduğu Sancak Group oldu. Sancak Group şirketin yüzde 30 hissesini satın alıyor.

Medicana okulları kimin?

Sezgin SUNAY – Mba Okulları Kurucu Temsilcisi & Genel Müdür – Founder Representative&General Maneger Of Mba Schools – Medicana Eğitim Grubu – MBA Okulları | LinkedIn.

Mektebim Okulları Genel Müdürü kim?

Mektebim Koleji Genel Müdürü Servet Özkök, “Eğitim sektöründe nitelik üzerinde değil, nicelik üzerinde duruluyor. Öğrenci ve kampüs sayılarının üzerinde duruluyor. Ancak biz çok kaliteli eğitim vereceğiz” dedi. Mektebim Koleji, Bursa’da bir otelde basın toplantısı gerçekleştirdi.

Mektebim Okulları kaç para?

Mektebim Koleji 2019-2020 fiyatlarını resmen web sitesinden yayınladı. Açıklanan fiyatlara göre, Anaokul 7 bin TL ile 18 bin TL aralığında. İlkokul ve ortaokul ücretleri 13 bin TL’den başlayıp 19 bin TL’ye kadar çıkıyor. Liseler ise 22 bin 500 ile 36 bin TL civarında.

Mektebim Bursluluk Sınavı 2021 ne zaman?

Mektebim Okulları Dönem Sonu Online Değerlendirme giriş sınavları bu yıl 15-16-17 Ocak 2021 Cuma Cumartesi Pazar günleri gerçekleştirilecek. Mektebim Koleji Bursluluk Sınavına 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Mektebim Bursluluk Sınavı 2020 ne zaman?

2020 yılındaki sınav ise 15 ve 16 Şubat tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günü yapıldı. Mektebim bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava 3 farklı saate girebilecek. Saatler; 10.00, 13.00 ve 16.00 olarak belirlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *